Logo

KOTEL ZA PARNO

Број на оглас: 2797278 | Објавен на: 19.08.2018, 07:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


prodavam gusan kotel za parnoso moknost od 18 do 20 kw na drva 24 do 27 kw na kumur vo ispravna sostojba.Istiot seuste se koristi.Po dogovor moze komplet so UPS i akumulator 12V 45Ah

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач