Logo

lovecka puska Ruska bokerica kalibar 16

Број на оглас: 2797333 | Објавен на: 16.02.2018, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam lovacka puska , IZ ruska bokerica kalibar 16 .
poradi starost nesum vo moznost da lovam .

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jakimovski Kole