Logo

Honda HR-V.1.6-PLIN 4X4

Број на оглас: 2797389 | Објавен на: 13.03.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: HR-V

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jipot e vo dobra sostojba pali vozi,servisiran 5vrati!fuul oprema

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач