Logo

Se prodava kuka / Се продава куќа

Број на оглас: 2797528 | Објавен на: 15.10.2018, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 600 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1961

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: 4-ti Juli br.210

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata se naogja vo blizina na Lamelite, izleguva na dve ulici... Za podetalni informacii javete se na:
072239363
078457242

 bojan

Потврден огласувач