Logo

BMW 530

Број на оглас: 2797858 | Објавен на: 12.01.2019, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530 E60 218 HP
DIESEL
AUTOMATIC.

REGISTRIRANO.

BMW - to POSEDUVA BOGAT PAKET NA OPREMA- KOZEN SALON, TEMPOMAT, KOMANDI NA VOLAN, ELEKTRIKA NA SEDISTA, PROZORCI I RETROVIZORI, PARKING SENZORI NA PREDEN I ZADEN BRANIK, SENZORI NA RETROVIZORI I BRISACI, AMBIENT SVETLA I MNOGU DRUGO.

A-TEST KLIMA FOLII.
FELNI BMW 18-KI.

ANGEL EYES-XENON.


 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 robert

Потврден огласувач