Logo

olympus sz-14

Број на оглас: 2798115 | Објавен на: 02.04.2020, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 15,1-20 Мегапиксели

Марка: Olympus

Цена: 160 €

170 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Aparatot e nov so site dodatoci so sd kard od 8giga
vajga i 3de sliki i videa.
kupen e 250e.

 aaaa

Потврден огласувач