1 / 10
* * * MAICI - S - M - L - XL - XXL * * *
120 МКД
24.03.2021 01:14

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Маички

Големина:

XXL

Боја:

Други

МАИЦИ на ГОЛЕМО - Extra CENI !!!

* РАСПОЛАГАМЕ СО КФАЛИТЕТНИ МАИЦИ,
ВЕЛИЧИНИТЕ СЕ ПО ЕВРПОСКИ СТАНДАРТИ

* МАИЦИТЕ СЕ ПАМУЦНИ 150 Гр, ИСТО ТАКА ПОСЕДУВАМЕ МНОГУ БОЈИ И КОЛИЧИНИ

* ПРАКАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИА

* МАИЦИТЕ СЕ МАКЕДОНСКИ ПОРИЗВОД 🇲🇰🇲🇰

* БPOJ.. - S , M , L , XL , XXL

* Tel & Viber - 072 555 587

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

J&A
Потврден огласувач
072555587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам