Logo

SPRAVI ZA TERETANA...

Број на оглас: 2798601 | Објавен на: 11.06.2019, 21:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam spravi za teretana,vo odlicna sostojba.Spravite se prodavat samo komplet so se tezini,BEZ ZAMENI...

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач