Logo

Bmw 530d 218h-160kw

Број на оглас: 2798920 | Објавен на: 18.02.2018, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Od oprema ima:
-3 KLUCA
-KLIMATRONIK
-NAVIGACIJA
-ELEKTRICNI SEDISTA
-ELEKTRONSKO SKLOPUVANJE NA RETROVIZORI
-KOZEN ENTERIER
-PARKING SENZORI NAPRED NAZAD
-SENZORI ZA DOZD
-PRSKALKI NA FAROVI
-XENON ANGEL EYES
-TEMPOMAT
-KOMANDI NA VOLAN

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 blagoja