Logo

Maska iPhone 6 Plus

Број на оглас: 2798942 | Објавен на: 11.08.2018, 01:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитник – Case

Вид на оглас: Се продава


Maskata e odlicno socuvana koristena e 1mesec. Ja prodavam bidejki iam druga :)

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Виктор

Потврден огласувач