Logo

PRODVAM GOLF 4

Број на оглас: 2799124 | Објавен на: 17.10.2018, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam GOLF 4. 1.4 .16v .4 novi gumi i napraven servis.Registriran do april 2019g.Za informaci zvonete na 076806981

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 k

Потврден огласувач