Logo

Benq

Број на оглас: 2799433 | Објавен на: 12.10.2018, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malce koristen digitalen aparat Benq so 2gb memoriska kartica

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач