Logo

Golf 5 1.9 tdi

Број на оглас: 2799525 | Објавен на: 16.11.2018, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Registrirana do oktomvri napraven e kompleten servis so realna kilometraza moze da se vidi vo sekoe vreme
Moze zamena za golf 3 ili 4

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач