Logo

motokultivator - kultivator Honda tegovi

Број на оглас: 2799709 | Објавен на: 16.09.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


tegovi original za honda tel 071 713 346 zelezni trkala,i ralnik original i trkala za honda

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач