Logo

Elektromotor elektromotori motor elektro електро мотор

Број на оглас: 2801113 | Објавен на: 07.11.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на електромотори и редуктори

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач