Logo

Iveco Daily

Број на оглас: 2801514 | Објавен на: 18.01.2019, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


продавам Iveco daily во добра состојба , 2006год. може да се возе со Б категорија . Регистрирано

КОНТАКТ НА = 071 304 671 - ЗОКИ

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач