Logo

Eндоскоп за повеке намени со 2 мп камера за IOS i Android

Број на оглас: 2801771 | Објавен на: 22.11.2020, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Ендоскоп HD 720P IR пренослив Wifi ендоскоп Монитор за камерата Водоотпорен како змија и е 5 метри долг кабелот.Се користи за инспекција на автомобили Tube Borescope. Камерата е 2MP и е за IOS и Андроид телефон со камера.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Rami

Потврден огласувач