Logo

Плоча штекер за аудио видео сателит лан и цомпјутер

Број на оглас: 2801791 | Објавен на: 22.11.2020, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Плоча штекер за повеке намени. За аудио и видео сателитск или кабловска,интернет и вга како и усб

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Rami

Потврден огласувач