Logo

KUPUVAM BMW E12,E21,E28,E32-320,520,735

Број на оглас: 2802029 | Објавен на: 02.08.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 315

Година: 1981

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KUPUVAM BMW VOZILA OD 70 DO 90 GODINA
OD MODELI
E10 1602,2002
PETKA E12 I E28 E34 518,520,525,528
TROJKA E21 E30 316,318,320,323
SEDMICA E23 725,728,735,740
VO BILO KAKVA SOSTOJBA,ISPRAVNA ,NEISPRAVNA ILI HAVARISNA SO REALNI CENI

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач