Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks.2005 god.

Број на оглас: 2802148 | Објавен на: 11.12.2018, 01:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks.2005 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana.
Kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija.

Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач