Logo

Ford Fiesta za delovi 1.25 zetec-s16v

Број на оглас: 2802280 | Објавен на: 13.11.2020, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za fiesta 1.25zetec-s so klima! Prakjam po kargo!

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Nino

Потврден огласувач