Logo

fotd galaksi 1.9tdi 110 ks ful oprema registirano

Број на оглас: 2802922 | Објавен на: 23.09.2018, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


odlicno pali vozi vo idpravna sostojba .
od oprema
klima koja raboti
abees
aerbeg
elektrika naprozori
cd radio
vredi da se vide

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 stole