Logo

se prodava evtino 5x120 15ki

Број на оглас: 2802935 | Објавен на: 17.05.2018, 03:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 140 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


5x120 15ki dosta sacuani samo kes

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач