Logo

proizvodstvo na paleti i elementi za paleti

Број на оглас: 2802992 | Објавен на: 20.02.2018, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Proizvodstvo na drveni paleti:
- izrabotka na drveni paleti vo dimenzii po naracka (cena po dogovor)

- izrabotka na EUR paleti bez i so pecat HT
(Cena po dogovor) Proizvodstvo na site vidovi drveni paleti po vasi dimenzii i kvalitet.

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  drvo-bor kompani (претпријатие)