Logo

HILTA Cinhell 850w

Број на оглас: 2803236 | Објавен на: 18.05.2018, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111.111 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


...

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 $$$

Потврден огласувач