Logo

Se prodava ERSI skuter 150cc

Број на оглас: 2803248 | Објавен на: 09.02.2019, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2012

Модел: Ersi

Цена: 610 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ersi skuter 150cc prv gazda, mn dobro socuvan, ima pominato 1650kilometri za poveke informacii tel:075341259Goran tel:075341260Daniel

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач