Logo

Детска соба кревет душек маса фиока

Број на оглас: 2803347 | Објавен на: 29.08.2018, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Вид на оглас: Се продава


Продавам комплет детска соба изработена од висококвалитетен медијапан во комбинација со иверица, во одлична состојба. Може и посебно да ги дадам по договор.

Комплетот содржи:
Кревет со фиока и два душеци со димензии (должина 200 cm, Висина 70 cm и ширина 90 cm)
Аголно биро ( Г форма) – плочата е изработена од медијапан, (Должина 160 cm, висина 72 cm, ширина – Подолга страна 100 cm – пократка страна 60 цм) ; заедно со бирото во комплет одат и 3 фиоки со димензии ( висина 60 cm длабочина 60 cm и ширина 45 cm)
Клуб маса – медијапан – димензии Плоча 58 cm * 58 cm, висина на ногарки 45 cm

За подетални информации контактирајте ме на следниот тел. Број 070 452048

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач