Logo

Pasat 2.0 ekstra

Број на оглас: 2803393 | Објавен на: 17.05.2018, 06:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So servisna kniska kako nov

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач