Logo

Delovi za Vento i Tiko,Tico

Број на оглас: 2803472 | Објавен на: 17.11.2018, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sekakvi delovi za Vento i za Tiko i karoseriski delovi- alanseri,alternatori,haubi,gepeci,vrati,krila,stakla,retrovizori,letvi,amortizeri i site drugi delovi.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач