Logo

Половен мебел во добра состојба

Број на оглас: 2803616 | Објавен на: 01.06.2018, 21:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вид на оглас: Се продава


Продавам половен мебел во добра состојба (користен повремено во апартмани):

* Две фотељи
* Две мали масички
* Маса + 4 столчиња
* Плакар
* Комода
* Два ТВ

Цена по договор

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Krste

Потврден огласувач