Logo

***Семејна куќа***

Број на оглас: 2803701 | Објавен на: 26.03.2020, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 133 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1980

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Абас Емин 222

Цена: 82.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава семејна куќа на ул.Абас Емин на 700 метри од градскиот пазар, комплетно наместена, со пет соби, купатило, паркинг, гаража, и огромна дворна површина.
За подетални информации јавете се или слободно дојдете и прегледајте

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Наташа

Потврден огласувач