Logo

toma vinkovic 419

Број на оглас: 2804435 | Објавен на: 20.07.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 €
900 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


prodavam toma vinkovic523vo odlicna sostojba so pluzi i trapacka moze i zamena

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ORHAN

Потврден огласувач