Logo

PROFESIONALNI APARATI ZA ELEKTRICNO ELEKTRO ZAVARUVANJE

Број на оглас: 2804469 | Објавен на: 29.03.2019, 22:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


aparatite se novi zavaruvaat do 4mm site vidovi na elektrodi

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  dalibor

Потврден огласувач