Logo

AKG Set od bezicni mikrofoni,pilot i bubici

Број на оглас: 2804576 | Објавен на: 22.11.2020, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2 bezicni mikrofoni,
2 AKG HT300,
2AKG SR300

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Rami

Потврден огласувач