Logo

Motor za Ford fiesta 1.25 zetec-s 16v

Број на оглас: 2805522 | Објавен на: 22.07.2018, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motor za fiesta 1.25 zetec-s-16v od96-do2001g ispraven 100% stoi na vozilo moze da se proba I vidi vo sekoe vreme

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Nino

Потврден огласувач