Logo

VW PASSAT 1.9 TDI 110 ks.1998 god.

Број на оглас: 2805718 | Објавен на: 23.06.2019, 23:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT 1.9 TDI 110 ks.1998 god.
So mnogu oprema, mnogu socuvan i kompletno servisiran.

Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач