Logo

PEUGEOT PARTNER 2009god. VO ISPRAVNA SOSTOJBA

Број на оглас: 2807446 | Објавен на: 01.11.2018, 23:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Пежо Партнер-фургон 1,6 HDI, Регистрирано до 08.04.2018год. во исправна состојба пали/вози, 4 гуми како нови, исправно парно, Радио со USB.
Возилото може да се види во секое време!

КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078/663-636
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078/663-636
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078/663-636
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078/663-636

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Влатко