Logo

PATIKI NIKE AIRMAX ORGINAL OD 40 DO 44 NOVI MODELA.

Број на оглас: 2807508 | Објавен на: 19.05.2018, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 42

Боја: Црна

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PATIKI NIKE AIRMAX ORGINAL OD 40 DO 44 NOVI MODELA.


MOZEME DA GI PRATIME SO KARGO EKSPRES NIS CELA MAKEDONIA POZZ.

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 PRODAVACCCCC

Потврден огласувач