Logo

Otpornici ezovi za Parno - klima za Bmw E46,E39, x5,E36

Број на оглас: 2807551 | Објавен на: 01.08.2020, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: E46

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Ezovi otpornici, za Bmw originalni Valeo, Bosh, Behr, Siemens Hella....

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач