Logo

Salomon CrossMax 175 cm

Број на оглас: 2807906 | Објавен на: 10.08.2018, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Salomon CrossMax 175 cm

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 oglas_stip

Потврден огласувач