Logo

Mercedes Vito 2006 mehanizam za staklo

Број на оглас: 2808090 | Објавен на: 01.02.2019, 07:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


samo sedištata nazad 6 komada gi davam. cenata e fiksna 1000 evra

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 gzim

Потврден огласувач