Logo

Zmigavci Hauba Peugeot 406 Difuzer 406+Krilo Ibiza

Број на оглас: 2808630 | Објавен на: 12.07.2019, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Zmigavci:
-Audi 80 Desen 79-84
-Ford Fiesta Lev 92-95
-Skoda Oktavia Desen 97-2000
-Mercedes S klasa Lev 93-95
-Opel Vectra A Desen 88-92
-Lada Samara Lev
-Skoda Oktavia prodzirni Lev+Desen 2005

-Hauba Peugeot 406 98
-Difuzer Peugeot 406+partner Ksara
-Krilo Ibiza Kordoba 96
*javete se na 070 509 350

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  ****

Потврден огласувач