Logo

Prodavam 17 original Peugeot 407 bandazi

Број на оглас: 2809708 | Објавен на: 11.12.2018, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 290 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат само бандажи, БЕЗ ГУМИ.
Продавам 4 оригинални бандажи 17" за Peugeot 407, одговараат и за 607. 17"
Комплет со сензори за притисок во гумите, штрафови и капачиња за истите.
Се продаваат само бандажи, без гуми.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач