Logo

Oprema za PEKARA

Број на оглас: 2810148 | Објавен на: 26.02.2018, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Се продава целосна опрема, фрижидери, маси, столчиња, полици и апарати за пекара. Цената е по договор. Броеви за контакт и подетални информации: 071 389 189 078 256 740 Ванчо

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Ванчо