Logo

mercedes ml 270 cdi

Број на оглас: 2810296 | Објавен на: 19.05.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 4.600 €
5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


dzipot e vo dolicna sostojab el stakla siber koza abs klima parking senzori tempomat 4*4 vo odlicna sostojaba servisiran

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач