Logo

Ramka za platno za slika

Број на оглас: 2810536 | Објавен на: 20.05.2018, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Ramki vo site dimenzii

Chamovo drvo,

100 den metro dolzno,
Pomalku od metro se racuna metro

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач