Logo

Audi a4 allroad 3.0tdi

Број на оглас: 2810752 | Објавен на: 17.05.2018, 00:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Цена: 18.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema..

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач