Logo

Timberland, кафеави детски чизмиња број 21.Донесени од USA.

Број на оглас: 2811609 | Објавен на: 06.10.2018, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Машки / 21

Вид на оглас: Се продава


Продаваме чисто нови Timberland, кафеави детски чизмиња број 21.Донесени од USA.
ВОДООТПОРНИ(waterproof)!!

Телефони за контакти нон-стоп:
070 621 670 Игор
070 444 732 Љубица
Град Неготино, 1440

Ве молиме само телефонски повици. Благодариме.

Праќаме по КАРГО со Откуп низ цела Македонија.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxxxxxx

Потврден огласувач