Logo

Проектирање (Proektiranje)

Број на оглас: 2811844 | Објавен на: 14.10.2019, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Архитектура

Вид на оглас: Се продава


Изработка на проектна документација за секаков вид на објекти за индивидуално или колективно домување, индустриски објкети, завршни извештаи за упис во катастар и др.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Гоки

Потврден огласувач