Logo

Gumi 37 12.5 R17 Cooper STT PRO so Beadlock Bandazi

Број на оглас: 2811863 | Објавен на: 11.04.2018, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Vozeni 1000km DOT 2017
pasuvaat na Mitsubishi Nissan Toyota i drugi
Bandazite se 6x139.7, 10cola ET-50

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач